| Shnitzy1324 a întrebat:

Deci, anul trecut mi-am facut viza, pentru a pleca in spania, si trebuia sa o reinoiesc, dar am renuntat la ea.
Si ieri pasaportul a expirat, astazi cu tatal am plecat sa il reinoiesc, dar trebuia si mama sa fie de acord, sa semneze, a spus ca la notar trebuia nu stiu cum. Mama e plecata si e divortata de tata, oficial eu stau cu mama, si am familia tatalui, mama vrea sa-mi faca invitatie.
1.Acum ce trebuie sa facem? (pentru ca nu am mai vorbit cu nici unul din ei, nu mau sunat sad )
2. E posibil sa plec in spania singura? ( o amica, 14 ani ca si mine a plecat )
PS:scuzati ortografia, sper sa intelegeti cit de cit, pentru ca sunt chiar foarte suparata...
PS. S : scuzati categoria dar ii cea mai vizita.;(

1 răspuns:
| danut_7905 a răspuns:

Hai ca mai faci si mitolaughing