| Kh3sha a întrebat:

Buna!:* deci azi am patit chiar o faza amuzanta dar in acelasi timp neplacuta. deci prietena mea s-a dus la mare cu cativa colegi si baiatul de care mi-a placut mie acum ceva timp a mers si el dar nu stiu cum pentru ca el este la facultate si nu prea vad eu cum a mers cu astia in fine ma suna prietena mea si imi zice: Fata vezi ca Flavius(asa il cheama pe el) a intrebat de tine unde esti si bineinteles ca ea a inceput sa-i spuna ca sunt acasa probabil dorm si el face aha doarme. bine asta nu a fost asa iesit din comun dar e ciudat ca in timpul ala cand eram „moarta" dupa el nu facea nimic, bine s-au urcat in autocar si acolo face catre ea i-am trimis un mesaj pe fb cu ce mmai faci si a inceput sa ma sune ca disperatalaughing) faza e ca nu am primit niciun mesaj si nu am nici numarul lui chiar m-a deranjat. voi ce credeti de ce a facut asta?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In tinerete este bine sa te distrezi, nu sa dormi. Daca dormi prea mult, nu trebuie sa mai ai si pretentii!

| Yones_Cezar_1999 a răspuns:

Uite ceva bun! Tu ai scrii acolo destul de clar ::=>>> "baiatul de care mi-a placut"
adica in treccut! daca nu iti mai place de el degeaba ai pus intrebarea! Sau ai pus-o pentru ca inca mai simti ceva pentru el! Clar ca el tea sunat din politete si vazand ca nu raspunzi poate ca a crezut ca ai inceput sa ai probleme!
P.S. tu iai raspuns? din intrebarea ta reiese ca nu!