| AnoNimuTzzaaa a întrebat:

Deci cum sa incep..este un tip ce il stiam si am inceput sa vorbim, sa ne apropiem, ma tot chema la el, stiti si voi dar nu am facut nimic. Acum suntem intr-o relatie si nu stiu. Face glume naspa, in sensul ca poti sa ma inseli ca nu am treaba sau daca poate sa se desparta de mine sa se distreze. Faza e ca uneori e complet sec cu mine si alteori, mai ales cand e in oras la bere cu baietii imi da mesaje si imi scrie cat de mult ma iubeste si asa..in rest cand e acasa vorbeste mai sec. Iesim o data pe sapt maxim..vine si sta putin, cu scuza ca se supara cel mai bun prieten ca nu se duce la el, dar ma enerveaza ca ma tot cheama la el si credeti-ma chiar nu am chef sa merg la el doar sa il satisfac si atat. Vreau iesiri frumoase, sa vad ca ma iubeste..inteleg, are si BAC-ul si poate asta e motivul. Voi ce ati face in locul meu? Credeti ca profita de mine?

Răspuns Câştigător
| Issabelle6789 a răspuns:

Ca sa faci o fata/femeie care nu e proasta sa faca sex cu tine atunci trebuie tu(ca barbat)sa o faci sa isi doreasca asta. Daca el nu e in stare de asa ceva atunci nu ar mai trebui sa astepte ca ea sa ii cada din 2 vorbe.

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Categoric el e mgtow in devenire alege femei pentru placeri sexuale

| Adry05 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa-l lasi

| mihai69 a răspuns:

Da.

| Andreeush a răspuns:

Profită de tine, vrea doar sex.
Ar trebui să îl lași.

| sofisis a răspuns:

Da, profita de tine. Esti buna de saltea si cam atat. Nu ti-ai pus niciodata intrebarea de ce iti da mesaje siropoase doar cand e la bere cu baietii? Si e irelevant ca are BAC ul. Daca avea BAC ul si in ceea ce tinea de iesirile cu baietii la bere si cu prietenul cel mai bun care se supara ca nu merge la el (WTF? Niciodata nu am auzit de aberatii d astea intre baieti), atunci NU are BAC ul ci doar foloseste asta ca scuza sa nu il agasezi.

| Plato a răspuns:

Cred ca sunteti doi copii imaturi care nu au idee ce inseamna o relatie, dar se joaca de-a adultii.
Sau mna, daca vrei sa-mi demonstrezi mie, sau poate tie, ca esti matura, pune-ti intrebarea: unde poate duce relatia asta?
Eu spun ca nicaieri, vezi tie ce-ti zice.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

La intrebarea asta ai dreptate, doi copii imaturi

| OrdanKarris a răspuns:

Eu ti-as fi dat jet din prima. Adica sa fiu intr-o relatie si sa nu primesc pasarica in mod regulat. Ce alta dovada de iubire vrei? Ti-a oferit deja relatie, si-a sacrificat libertatea pentru tine. Asta din oficiu este o dovada de iubire. Eu nu as fi stat cu tine nici macar o secunda in plus cu asemenea atitudine: adica sunteti deja in relatie si tu tot ai nevoie sa fi curtata? Sau poate nu-ti place sexul in general. Oricum poti fi frigida si singura, nu ai nevoie de barbat daca nu stii si nu poti sa iti multumesti sexual omul care iti arata ca te iubeste dar esti incapabila sa vezi asta. Iti repet: sunteti intr-o relatie iar tu ai o problema sa-l satisfaci. E incredibil ce citesc. Ar trebui sa te paraseasca el. Eu as fi facut-o. Unde strambi tu din nas sunt alte femei care abia asteapta putina atentie si afectiune, femei care nu au o problema sa-si satisfaca barbatul si nu au nevoie sa fie curtate la nesfarsit.

| AnoNimuTzzaaa explică (pentru OrdanKarris):

Nu e vorba doar despre sex intr-o relatie. Normal ca nu vrei sa faci sex cu omul cu care "ai o relatie" cand nici macar nu esti sigura ca el tine la tine, ca dupa sa regreti. Dar la asta nu te-ai gandit

| Issabelle6789 a răspuns (pentru OrdanKarris):

? daca el face "glume" cum ca ea il poate insela ca pe el nu il deranjeaza atunci ea cum poate face sex cu el?! Cu cine?! Cu unul care nu da doi bani pe ea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Issabelle6789):

Adica un barbat ar trebui sa te curteze pentru a fi dispusa TU sa-l lasi sa ti-o tragã.

Dar tu de ce esti in stare sa Oferi intr-o relatie in afara de vaginul tau? Tu cum arati ca iubesti un barbat?

| AnoNimuTzzaaa explică (pentru anonim_4396):

Ce gandite nasoala ai dragul meu.sad

| OrdanKarris a răspuns (pentru AnoNimuTzzaaa):

Te-as invita sa recitesti comentariul meu mai cu atentie, dar realizez ca nu te duce capul.

Nu e vorba doar despre sex intr-o relatie? Asa pot sa-ti zic si eu: nu e vorba doar despre iesiri multiple in oras intr-o relatie, nu e vorba doar sa te multumesc pe tine intr-o relatie, nu e vorba sa fi doar tu multumita intr-o relatie. Te-ai gandit oare la chestiile astea?

Daca nu esti sigura ca esti apreciata, atunci de ce te mai aflii in relatie cu omul ala? Ca sa nu fi complet singura si izolata? Vrei sa vezi ce inseamna cu adevarat LIPSA DE APRECIERE? Momentul ala cand iti fac vant afara pe usa. Devreme ce am relatie cu tine, e clar ca te-am apreciat suficinet cat sa fiu cu tine. Eu ofer relatia, eu barbatul! Stii de ce eu ofer relatia? Pentru ca relatia este dorinta ta arzatoare, nu a mea. Eu mi-o pot trage si fara sa fiu in relatie. Faptul ca iti ofer relatie ar trebui sa fie dovada clara de faptul ca tin la tine. Daca te simti neapreciata in relatie, pleaca fata mea, stai singura. Nu-mi spune tu mie ca te simti neapreciata, si totusi ramai in relatie, pentru ca... de ce nu! Nu crezi ca esti o mironosita cam nesimtita si o ipocrita aici? Daca nu-ti place relatia curenta, nici o problema, stai singura fata mea! STAI SINGURA! Ce? Nu-ti place nici asa? Pai fa bine si desfa picioarele pentru omul tau si multumeste-l. Ce? Nu-ti convine nici asta? big grin Crezi ca cineva iti este dator sa-ti ofere relatie? Crezi ca poti stramba din nas la sex o vesnicie si totusi se vor alinia baieti pentru relatie la nesfarsit? laughing

"Nu e vorba doar de sex intr-o relatie" - care sex fata mea, ca esti extrem de saraca la capitolul asta. Spui ca nu e vorba doar despre sex dar din ce imi spui aici, sexul nici macar nu exista. Macar daca intreceai masura cu sexul intelegeam dar pun pariu ca esti mai uscata acolo jos decat desertul Sahara! rolling on the floor

| Plato a răspuns (pentru Issabelle6789):

Eu sincer ma intreb cum poate sta cu el. Gen cum vine asta? Ok, nu se pune problema de sex, dar mi se pare ca e la fel de dubios si faptul ca inca sta cu el.
Explica-mi si mie, cum vine asta?

| Plato a răspuns (pentru OrdanKarris):

"Nu-mi spune tu mie ca te simti neapreciata, si totusi ramai in relatie"
- cu asta ai dreptate. Nici eu nu inteleg de ce sta cu el daca se plange de tot ce face. Asta lasand la o parte sexul.

| Plato a răspuns (pentru AnoNimuTzzaaa):

Observ ca ai scris "relatie", intre ghilimele. Deci stii si tu ca aia nu e o relatie, ci e o mizerie.
Atunci, draga mea, poti sa-mi dai si mie un motiv, sa nu mor prost, pentru care mai stai cu el?

| OrdanKarris a răspuns (pentru Issabelle6789):

Nu, gresit, foarte fgresit. Eu nu stau sa conving nici o femeie "care nu e proasta" sa faca sex. Alea care trebuiesc "convinse" raman de obicei singure si excluse. Pentru fiecare femeie "care nu e proasta" care stramba din nas la sex, exista 3-4 altele care abia asteapta ceva afectiune. Frigidele raman singure si acre. Eu am chestii mai bune de facut decat sa te conving pe tine (daca esti frigida) sa ti-o tragi. Cu cat un barbat trebuie sa faca eforturi supraumane sa primeasca niste sex, cu atat este mai clar ca nu exista chimie. Daca nu exista chimie, nu e nici o problema, stai fata mea singura cu pisicle, iar eu ma duc la alta cu pofte care stie din prima ce vrea si care nu trebuie convinsa. "Inteligenta" ta nici nu ma incalzeste, nici nu ma excita. Faptul ca "nu esti proasta" se traduce in esti frigida si n-ai altceva mai bun de oferit DECAT VAGINUL, si de asta incerci sa supraevaluezi accesul la acel vagin. Nu multumesc!

Si apropo de glume: femeia care nu stie de gluma nu stie nici de maciuca! If you can't take a joke, you can't take a dick! Multumesc, cu o singura fraza mi-ai confirmat afirmatiile! Femeia care nu stie de caterinca, e praf in pat. Nu am eu nici o obligatie sa iti extrag nefericirea aia de femeie din tine si sa te fac femeie placuta si cu pofta de sex. Nu e treaba mea sa te repar. Daca esti defecta, stai singura. Nu e pierderea mea. Chiar nu e si o data cu avansarea in varsta ai sa intelegi care din noi e mai in avantaj! Ia-o ca pe o gluma. Sau poate nu! rolling on the floor

| Issabelle6789 a răspuns (pentru Plato):

La aceasta intrebare cred ca doar ea iti poate raspunde.Sunt in lumea asta o gramada de fete care aleg sa ramana cu baietii nepotriviti.La fel si baietii.

| Issabelle6789 a răspuns (pentru OrdanKarris):

Ca sa faci o fata/femeie care nu e proasta sa faca sex cu tine atunci trebuie tu(ca barbat)sa o faci sa isi doreasca asta. Daca el nu e in stare de asa ceva atunci nu ar mai trebui sa astepte ca ea sa ii cada din 2 vorbe.

| 90210 a răspuns:

Lasa-l. N-are rost