| reborn4x3 a întrebat:

deci este o fata in scoala la mine si ea a fost impreuna cu cel mai buna prieten al meu 1 luna jumatate dupa 2 luni a inceput sa imi placa ce credeti ca ar trebui sa fac avand in vedere ca e fosta celui mai bun prieten?

Răspuns Câştigător
| Kitty97_6626 a răspuns:

Buna! In primul rand cred ca ar trebui sa o intrebi in gluma daca mai tine la el si daca nu atunci cred ca poti incepe o relatie cu el in moment ce a incheiat-o cu el inseamna ca nu mai tine la el... In mom de fata si eu sunt impreuna cu cel mai bun pr al meu care a fost tot asa imp cu o fata din scoala si sincer fata aia dupa ce a aflat ca sunt impreuna cu el nu mai vorbeste cu mine si are pata pusa pe mine si inca se da la el... oh go on merita sa incerci sa fi cu el ce mama nai** doar o viata ai! big hug :*:* sper sa alegi corect! happy

2 răspunsuri:
| house07 a răspuns:

Arde-o.

| Daliutza a răspuns:

Nu conteaza daca iti place si te place combinativa ce rost are sa speri ...macar incearca