| rozbombon a întrebat:

Deci este vorba despre un baiatwinking, ceva mai mare decat mine(nu prea mult), o prietena de-a mea se intelege foarte bine cu el, am fost cu el in vara vreo 3 saptamana(cu ajutorul ei), cica lui ii placea de mine, tot vroia sa ne vedem si eu tot bagam diverse scuze.In urma cu o luna m-a chemat sa ne vedem si am mers, ne-am sarutat si a fost foarte frumos dupa nu prea am mai vb.Saptamana trecuta am vb iar cu el si de data asta l-am chemat eu, bun ne-am intalnit si iar ne-am sarutat si acum m-am indragostit de elsad..Saptamana asta am vorbit mai mult cu el si l-am intrebat daca ne putem vedea a zis ca da dar pana la urma nu a mai putut veni deaorece a bagat el o scuza:-l. Ce sa fac, chiar nu mai stiu.Si nu vreau sa il fac sa creada ca sunt obsedata dupa acel sarut sau ceva de genu.

Fundabatting eyelashes!

Răspuns Câştigător
| povianca a răspuns:

Daca esti desteapta asteapta, nu fugi dupa un baiat, orcit de mult ti=ar placea mai ales ca este mai mare.

1 răspuns:
| Jelly_7813 a răspuns:

De ce nu mai bine, il intrebi intr-un mod mai indirect daca vrea sa fie ceva mult mai serios(daca vrei) intre voi, sau daca nu sa iti spuna daca vrea sa fiti in continuare asa cum ai spus in poveste, sau sa iti zica adebarul. Parerea mea este ca poate putin ar trebui sa risti happy Si poate ca nu a fost o scuza ca nu poate veni. Nu am de unde sa stiu. Multa bafta pe viitor! :*