| TheAnonymousGirl a întrebat:

Bunahappy deci eu sunt cam geloasa asa. din fire, si prietenul meu da like la pozele fetelor dupa facebook, si eu nu am primit niciodata un like de la el, in timp ce eu ii dau, pana si comentarii... si niciodata nu raspune. chiar nu stiu ce sa fac, ma ajutati?

6 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Işi bate joc de tine.

| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

Hmm, nici eu nu dau like la pozele fetei pe care o plac si nici nu-i las comentarii. Asta nu inseamna ca nu tin la ea. Consider ca e mult mai ok sa-i spun ce simt fata de ea zi de zi si prin cuvinte frumoase decat sa-i dau like la o poza. Faptul ca el da like-uri la alte fete, poate fetele sunt din gasca lui de prieteni, poate sunt colege. Daca nu e asa, atunci e un prost si nu te merita.

| RxTx a răspuns:

Cauta pe altul

| alexhardy a răspuns:

Cel mai bine e sa iti cauti alt iubit. Tot ce faci tu nu este interesant pentru el. Plus daca el nu da like sau comenteaza la tine, inseamna ca nu vrea ca lumea sa stie ca are treaba cu tine sau ca ii esti prietena.
- Pentru o perioada incearca sa nu mai dai like sau comenta la el pe FB. Daca nu reactioneaza sub nici o forma atunci iti recomand sa cauti pe altcineva.
- Pentru o perioada de timp da si tu la alti baieti like sau comenteaza. vezi daca reactioneaza. Daca nu, cum am zis mai sus... Cauta pe altcineva.

| TheAnonymousGirl explică (pentru alexhardy):

Deci chiar am inceput sa dau like si comm la alti baieti, chiar le-am si scris comm pe perete gen:

| dolcEE a răspuns:

Facebookul e corupt. da-ti o lama happy