| OSimplaFata29 a întrebat:

Buna deci fata pe care nu o suport a intrat pe mess... nici ea nu ma suporta ) imi dati niste ststusuri cu care sa-i inchid gura desigur ca dau si fundita! sorry pentru categorie big grin

7 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Dai ignore.

Nu te mai stresa.

| Necunoscut112 a răspuns:

Cum dracu sa tii in lista pe cineva pe care nu il/o suporti? nu pot sa inteleg asta. Inseamna ca esti ofticata rau

| TwiXXXie a răspuns:

Dai stealth settings si dai ca sa apari pentru ea Always Offline!

| InViataReala a răspuns:

Dai igg sauuu injuro livelaughing

| Razorsharp a răspuns:

Da-i ignore, e mai usor asa. Daca isi da seama ca este pentru ea statusul va riposta si nu o sa iti placa.

| OSimplaFata29 explică (pentru Razorsharp):

E treaba ei ce face... ignore nu-i dau pentru ca atunci toata lumea at vorbi despre asta laughing) ii o gura spartaa laughing) eu vreai statusuri prin care sa inteleaga ca nu o prea simpatizez big grin mersi oricum pentru raspuns :*

| Razorsharp a răspuns (pentru OSimplaFata29):

Pai daca vrei sa ii arati ca nu simpatizezi spune-i-o direct, nu pe ocolite.