| Forevăr a întrebat:

Deci nici nu stiu cum sa incep.
Acum 2 saptamani am fost la un meci de rugby. Si asa l-am vazut pe el.L-am cautat pe Facebook, l-am adaugat la prieteni, am vorbit putin...Dar duminica el si echipa lui pleaca in Franta, doar pentru o zi, si mi-as dori sa merg, nu pentru ca sunt innebunita dupa el, pentru ca vreau sa merg big grin
Dar a intervenit o problema, stiu sigur 100% ca mama nu m-ar lasa sad As putea sa o conving? Sa o mint cu ceva? Oricum "plimbarea" pana in Franta dureaza doar o zi big grin si nu o sa lipsesc de la scoala straight face

Are rost sa ii spun ca il plac?

Tot din aceeasi echipa, este un baiat, care dupa spusele varului meu ( care este in acea echipa ) l-a intrebat daca : il consider simpatic.
Si na', i-am cerut pritenie si aceluia, dar n-am vorbit. Cum sa-l abordez big grin ce sa-l intreb?

Multumesc anticipat ca ai avut rabdare sa citesti tot happy

1 răspuns:
| Th3RiP a răspuns:

Pai un parinte cand isi pune ceva in cap greu il convingi sa isi schimbe reperul... mai ales in cazul tau sad