| anonim_4396 a întrebat:

deci vorbesc cu un băiat din iulie, ne înţelegem super deşi ne cicălim cam din orice prostie. Ideea este că el niciodată nu are timp de mine gen, să ne întâlnim sau măcar să ma sune. iar din această cauză ne-am "despărţit". Îmi spune că mă iubeşte, mă alintă etc. dar nu îl înţeleg de ce nu are niciodată timp decât pe mess... El a mai fost împreună cu o colega de-a mea :-s dar totuşi cu mine ce intenţii are? fundă.

Răspuns Câştigător
| BlancaFantasma a răspuns:

DAca nu vrea sa iesiti impreuna e clar ca are un motiv.te sfatuiesc sa-l lasi in pace o vreme sa vezi ce face.nu te`ai gandit ca poate el vrea sa o faca geloasa pe colega ta? sau doar sa ii dea "de gandit" colegei tale.cum poti sa crezi ca te iubeste din monent ce el nu vrea sa va vedeti? nu ai precizat daca v-ati intalnit macar odata dar nici nu conteaza asta.de 2 luni nu a avut timp deloc pentru tine? las`o balta si nu mai fi atat de naiva, n-are cum sa te iubeasca din moment ce nu-l intereseaza sa vada cum te comporti in realitate. ignora`l.bafta!

| Cosmiinna a răspuns (pentru BlancaFantasma):

Cred că ai dreptate dar faza cu colega nu cred pentru că a stat doar la mişto cu ea şi in plus nu ştie nimeni de noi :-s mulţumesc.

| BlancaFantasma a răspuns (pentru Cosmiinna):

Oricum daca nu a fost in 2 luni interesat sa iese cu tine, sa va vedeti macar daca tot "te iubeste" e clar ca ceva nu e in regula.deci repet: ignora`l, nu-l mai baga in seama.mersi pentru fundahappy

5 răspunsuri:
| SemnuIntrebarii a răspuns:

Am si eu poveste asemanatoare, imi place de o fata da nu vrea sa ne intalnim

| Cosmiinna a răspuns (pentru SemnuIntrebarii):

Ok la fete mai înţeleg că suntem sensibile şi timide, dar el? laughing înnebunesc.

| bejanmarius a răspuns (pentru Cosmiinna):

E cam tarziu raspunsul, dar crede-ma ca sunt si baieti sensibili si timizitongue