| anonim_4396 a întrebat:

Deci vreau si eu un sfat... ceva: cam de la inceputul anului scolar(septembrie) imi place de un baiat Am vorbit cu el si am devenit prieteni foarte buni. El a aflat ca il plac insa cand am vorbit doar noi 2 a zis ca el nu ma place. Apoi, dupa vacanta de iarna a spus ca ma place iar acum iar ca nu mai simte nimic. Ce ziceti? Sa mai incerc sa fiu cu el?

6 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nu!
Nu ai nevoie langa tine de un barbat care nu stie ce vrea de la viata! meriti mai mult! pretuiestete!

| Alexandru0007 a răspuns:

Eu zic sa-l lasi o perioada, pana se hotarastehappy

| neutrino a răspuns:

Nu mai ai nici un motiv sa fii cu el.

| WildDream a răspuns:

E nehotarat baitu, lasa-l in pace cu gandurile lui, nu-ti mai bate capu...

| Isabella95 a răspuns:

Nu in niciun caz, sa nu mai vorbesti cu el pentru ca nu te merita nu e destul de matur sa stie ce vrea, nu e el baiatul potrivit mai asteapta intr-o zi vei intalni marea iubire care nu se rezuma doar la simplu fapt "te plac, ma placi" ci la "te ador, te iubesc, esti ratiunea mea esti universul meu, esti tot ce-mi doresc" Si eu cand imi placea de cineva credeam ca e iubire..doar cand am cunoscut adevarata iubire mi-am dat seama ce inseamna cu adevarat sa iubesti sa iubesti cu adevarat cu placutul... poate sa iti palca de maii multi baieti in acelasi timp, eu nu cred ca pentru un baiat pe care il placi, ca e dragut, frumos, popular etc ai fii in stare sa faci orice chiar si sa iti dai viata pentru el...asa ceva o sa intalnesti doar in iubire! Mai asteapta

| oanaonitza26 a răspuns:

Nu stiu... mai asteapta putin dar nu te lasa