| Deea2427 a întrebat:

Deranjez si eu cu o intrebare/curiozitate! Locuiesc la bloc si in fiecare seara (aproape) o aud pe vecina mea facand sex/ dragoste cu sotul ei.Voi aveti astfel de vecini?hee hee

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu dar era o baba care mai facea zgomot mergand prin casa

| RAY a răspuns:

Eu in locul tau as face o gaura in perete sa vad porno live si real, asta da experienta, nu am avut

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

Bravo lor. Daca sunt tineri si in putere, este absolut normal sa faca sex zilnic. Partea proasta consta in faptul ca momentele lor de placeri si satisfactii devin deranjante pentru vecinii dinprejur datorita structurii proaste a blocului, defect care permite sa auda zgomotele provocate de un act sexual probabil mai... furtunos. Bate si tu cu ceva in pereti, podea sau tavan pentru a le atrage atentia si sa inteleaga ca ar fi cazul ca activitatea sexuala sa devina mult mai silentioasa. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| sofisis a răspuns:

Da, am avut-o pe una pe care cand facea sex o stia toata scara happy

| RAY a răspuns (pentru sofisis):

Wow asa tare gemea, nu avea si diabet de la atata gem

| sofisis a răspuns (pentru RAY):

Nope. Tipa ca descreierata mereu. Ziceai ca ala o taie, nu o ***.

| RAY a răspuns (pentru sofisis):

Filme porno si de groaza, wow ce experiente minunate ai avut

| Deea2427 explică (pentru sofisis):

Asa si asta

| Hammurabi a răspuns (pentru sofisis):

Am avut și eu o vecină de-asta.
Îl admiram pe tip, credeam că o rupe în p***.
Mai târziu am aflat că de fapt ea țipa că o bătea.
N-am înțeles nici până azi cum o bătea ăla, de țipa așa ritmic. laughing)))

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

La mine sigur o futea. Nu o batea. Si poate si ala al tau practica BDSM sau ceva laughing)

| alina2k18 a răspuns:

Nope, la mine in bloc cred ca se fac numai oralewinking ca nimic nu se audewinking

| Endoryus a răspuns:

Am avut. Ce mare branza? Toata lumea face sex.

| wpetterssone a răspuns:

Probabil că am șibeu astfel de vecini, însă eu locuiesc într-o casă, iar casele sunt depărtate una de alta, cu siguranță nu voi auzi.

| Jay1 a răspuns:

Da!
Se spune ca unii o fac iar altii doar vorbesc!

| MadalinG99 a răspuns:

Intr-o seara ca nu ai ce face, baga niste sunete pe un sistem audio si da-l la maxim sau pune sunete din alea de genul,, du-te Dicaa du-te, marcheaza si gool".

| DorelExpertu a răspuns:

Eu il aud doar pe vecinu cum isi bate cainele.

| FruttiFresh300 a răspuns:

La mine iesea și pe geam și urla, mutau mobila la propriu, țipau, urlau, se loveau, apoi am aflat ca tipa era actriță de filme pentru adulți.
A venit politia de nenumărate ori și cred ca i-au devenit clienți de nu au amendat-o niciodată.

| Secret5 a răspuns:

Treceam pe lângă niste blocuri, erau de o parte și alta și o tipă gemea rău de tot, toți erau pe geamuri să vadă de unde se aude!

| Ramboman a răspuns:

Fa și u mai tare că ea

| maestru1990 a răspuns:

Da