| CMD08 a întrebat:

Bună dimineața! Acum cateva zile in urma eu si prietenul meu am facut dragoste protejati dar dupa terminarea actului sexual si eu am ejaculat. Dar fiind controlat prezervativul si nefiind nici o fisură. Pot rămane însărcinată?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

?!? Tu ești fată, dacă pricep eu bine...
Dacă poți ejacula, e chiar minunat - puține fete sunt capabile de asta. Dar spermă?!? hmmm... greu de crezut. Probabil secreție vaginală sau de la glandele Bartholin. Spermă nu ai cum.
Și dacă prezervativul era ok și pus corect, NU poți rămâne gravidă.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Necunoscut112 a răspuns:

Mare ţi-e gradina ta, Doamne! Cum rahat să spui, măi fată, că ai ejaculat spermă? De ce te *** dacă nu ştii nici pe ce planetă trăieşti? Explica-ne tuturor să înţelegem si noi.

| Quassaar a răspuns:

Să înțelegem că ești gay? Altfel nu pricep cum o femeie poate ejacula. spermă?

| DenisaDeni11 a răspuns:

Ceea ce ai 'ejaculat' nu este sperma. Este secretie vaginala, in urma unul posibil orgasm. Nu poti fi insarcinata, dar prezervativul a fost in regula