| anonim_4396 a întrebat:

Bună dimineața, am sterilet de 4 ani și este prima data când îmi vine ciclul foarte puțin.Ce ar putea fi?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi maine la ginecolog si vede el cauza

| Adnana1992 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu sunt în românia

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Adnana1992):

Atunci ce vrei sa fae m noi? Strînge bani si mergi la ginecolog in țara in care esti ca au si acolo medici nu doar in românia, doar ca acolo costă enorm.

| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la ginecolog!
Oriunde ai fii pe pamantul asta sunt ginecologi peste tot, deci nu ai motiv sa nu mergi, fiindca noi nu avem cum sa te consultam prin computer, putand fi orice, de la o sarcina extrauterina la chisturi, fibroame ori tumori.

| GeorgeCazan a răspuns:

Steriletul e cam la sfârșitul vieții sale operaționale. Un steriletul bun tine cam 4-5 ani. Mergi la ginecolog.

| gogugogugogu a răspuns:

Depinde ce sterilet ai.