| anonim_4396 a întrebat:

Bună dimineața. Ce înseamnă dacă visezi un mesaj de despărțire. Adică primisem un mesaj de la băiatul cu care vorbesc dar scria ceva de genul că îmi pare rău dar nu mai pot continua și scria ceva mai mult și când vreau să îl deschid, m-am trezit. Și i-am zis lui și zice că nașpa vis. Ce înseamnă? Că, chiar m-aș desparți de el? straight face

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseama nimic, sunt doar vise de noapte!

| SkyPilot a răspuns:

Nu inseamna nimic. Cel mult ca ai o teama in sinea ta care s-a manifestat in vis.
Acest articol sustine ca ar fi de bine:
http://www.zenivers.ro/......de-cineva/