| Lule a întrebat:

Buna dimineata! De ce unii barbati spun ca nu ii deranjeaza lezbienele sau ca le-ar placea sa vada?

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca le place cu adevarat sa vada lesbiene.

| Andreeush a răspuns:

Poate din curiozitate.

| OldSoul a răspuns:

Confirm ceea ce a zis GeneviveJ laughing

| SG1995 a răspuns:

Pentru că, e excitant să vezi cum și-o freacă 2 tipe între ele.

| Goete a răspuns:

Pentru ca ce e mai excitant decat o tipa sexy? Doua tipe sexy?

| Lule explică (pentru Goete):

Inteleg dar probabil doar ideea acesta ii excita pe barbati, pentru ca lezbienele nu sunt cele mai elegante si sexy femei adica felul lor de a fi si outfit-ul e destul de masculin...adica nu sunt deloc ca cele din filmele pentru adulti

| Adi88 a răspuns:

Pentru ca unii bărbați au anumite fantezii cum de altfel au și femeile

| GeneviveJ a răspuns:

Pentru ca multi barbati au fantezii sa faca sex cu 2 femei sau chiar mai mult. De asta nici nu ii deranjeaza sa vada fete sarutandu-se si asa mai departe. In schimb, cred ca ii deranjeaza gay-ii si aici intervine mentalitatea nasoala, pe lesbiene le acceptam dar pe homosexuali nu.