| SamsungElectronics a întrebat:

Bună dimineața!

Eu nu înțeleg ce să întâmpla parcă sunt în altă lume, la ani lumina distanta de Terra. Am observat că în ziua de astăzi fetele pun accentul pe frumusețea din exterior nu ce-a din exterior, 2 sau 5 fete pe snapchat când le-am trimis poză cu mine au spus că sunt urât și urât cu spume, și mă doare, crying. Eu am văzut mulți băieți așa mai urâți la exterior, și cu fete frumoase rău, nu înțeleg care este treaba. Din cauza asta, mă tot gândesc să nu mai vreau o relație cu o fată, plus că mi-am pierdut toată speranța în dragoste crying. Menționez că am 19 ani.

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce esti ipocrit,noi nu punem accent doar pe fizic, cu o femeie mai porti o coversatie,dar baiatul ala are doar vaginul tau in mintea lui apoi daca nu il vrea,o face curva,materialista,baieti aia urati poate au banii,pentru ca doar asa pot avea fete,barbati transforma fetele in materialiste,pe bune care barbat pune accent pe inteligenta unei fete,ala vrea doar sex,ce vina au fetele ca esti urat,mai esti si bafitor si judeci pe alti dupa fizic,de ce ii judeci, asa te judeca si ele, ce daca sunt urati nu au dreptul sa se foloseasca de banii pentru a avea iubita, esti frustrat, incel, misogin

| Violleta2022 a răspuns:

Unde ai observat asta, acasa pe computer, sau in fundul curtii printre gaini?

| Violleta2022 a răspuns:

Ai observat aiurea!
cand tu te uiti numai dupa fetite de 13-14 ansiori nu te astepta sa te admire vreuna.

| sierra1 a răspuns:

Ia fă-ți tu o poză (așa urât cu spume cum zici că ești) lângă be-em-ve-ul tău ultimul geamăt și vezi ce ecouri primești

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu am văzut mulți băieți așa mai urâți la exterior, și cu fete frumoase rău, nu înțeleg care este treaba.
Dacă ai înțelege care e treaba, ai rezolva problema ta?
Răspunde și te ajut să înțelegi care e treaba.

| Lioana a răspuns:

Fetele acelea frumoase care se intalnesc cu baieti urati, o fac ori pentru ca uratul acela are bani, ori stie sa ajunga la inima femeilor prin inteligența, vorbe si gesturi care fac sa se topeasca orice femeie, si printr-o incredere in sine de nedoborat.
E important si sa ai bun gust in ceea ce faci. Chiar si in pozele pe care le trimiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia urâți au "papagal" la femei,dețin arta seducției la un nivel foarte High, au foarte multă încredere în ei și sunt foarte șmecheri, știu când sa vorbească, când sa tacă și ce să vorbească, și nu prea își arată expun vulnerabilitățile că le au și ei dar sunt deștepți țin pentru ei au învățat din greșeli nu le tot repeta de 100 de ori. E posibil sa fie și mai masculini,am văzut în foarte multe cazuri că ăștia urâți au școala vieții știu să vorbească și să le seducă foarte ușor,când cei frumoși sunt timizi,prosti,feminini sau prezintă multe insecurități, ori sunt foarte plictisitori.
Unii au și bani așa că compensează și prin asta și poate știu să și cucerească atunci nu prea ai șanse cu ăștia, ii aleg pe ei în detrimentul tau mereu. Băieții timizi nu sunt apreciați de fete și cei cuminți, pe aia răi cam toate ii aleg chiar daca își bat joc de ele sau le bat tot pe aia ii aleg, adora cocalarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acei "urâți cu spume" de care zici tu, posibil să aibă calități precum: inteligență, abilități de comunicare, bani, o carieră, etc. și de aceea sunt dezirabili.

| Willis a răspuns:

Dacă ăia sunt urâți și au prietene frumoase, este pentru că, compensează starea materială.
Fac și ele un compromis.
Dacă este urât, măcar să aibă bani. să se distreze.
Asta până prind prințul călare pe cal alb, deștept, frumos și cu bani.
Să aibă spor la visat...
:-)

| Danny28 a răspuns:

Treaba este simplă. Băieții ăia au bani, foarte mulți bani. Banii compensează fizicul urât. Dacă ești urât și nici bani nu ai, nu vei ține în veci o fată de mână.

| Danny28 a răspuns:

Când o fată îți mai spune că ești urât spune-i ceva de genul: zici de mine că-s urât, dar tu nu ieși din casă fără tonele alea de glet de pe față de teama că fug și șobolanii de tine dacă te văd nemachiată.

| RAY a răspuns (pentru Danny28):

De ce sa o jignesti ma ca nu te place, vedeti si voi de fete urate

| Danny28 a răspuns:

Încearcă să o ignori pe Violetta. E doar o babă comunistă nebună care jignește oamenii fără motiv. Adminul nu se sinchisește să îi închidă contul. Ne-am săturat de ea. E dusă cu capul rău

| Delocimportant a răspuns (pentru Danny28):

Se crede ceva diva fata respectiva, insa, in realitate, sigur e ceva uratanie cu crengi. Am "fumat" multe ca ea.

| RAY a răspuns (pentru Delocimportant):

Ce ai fumat de visezi

| Kiran a răspuns:

Nu cauta relatie pe social media. ce asteptari ai putea avea? gen. tu prezintii cum arati si nu calitatile bune. e ca si cum ar veni la tine pentru relatie o femeie cu un cont bancar de 1 milion de dolari dar conduce o dacie 1310.
Poate sunt acei baieti mai urati din punctul tau de vedere, dar frumusetea depinde de ochii privitorului.
P.S mai lucreaza la prima impresie, acei baieti "urati" cunosc probabil cum sa atinga la "corason" cealalta persoana cum nici un "frumos" nu ar putea face

| Danny28 a răspuns (pentru Kiran):

Ce treabă are că el caută relație pe social media? Și în viața reală e la fel. Exact aceleași pretenții și falsitate.

| Kiran a răspuns (pentru Danny28):

Pe social nu stii daca vorbeste la misto sau nu. in real realizezi mai usor asta dupa cum se comporta sau daca o apuca rasul.

| Adolf8 a răspuns:

Lasă aplicațiile de genul, majoritatea femeilor din România sunt parașute, needucați, pe interes, false. Îți sugerez să îți cauți jumătatea dincolo, unde femeile au respect și educație.

| RAY a răspuns (pentru Adolf8):

Tu care nu ai avut pe nici una

| Adolf8 a răspuns (pentru RAY):

Fratelo cu respect, nu ști ce am avut și nu am avut! Este de ajuns ceea ce vezi si ți se întoarce stomacul pe dos! Lumea e falsă și pe interes! Made în România!