| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Buna dimineata prieteni, imaginati-va urmatoarea situatie scapata de sub control, mergeti la cabana cu gasca in care sunt numai cupluri cu exceptia ta (baiatul) si inca o fata care iti este buna prietena si te intelegi super cu ea. toate camerele sunt cu pat matrimonial de 2 persoane si singura solutie sa dormiti este sa dormiti impreuna, intrebarea este, v-ar placea sa se intample asta mai baieti? intrebare valabila si penmtru fete care isi imagineaza aceasta situatie

Răspuns Câştigător
| SERIALS a răspuns:

Faceti ce doriti!

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ca poate iau hiv ca la ce prietene am eu doamne fereste

| RAY a răspuns:

Nu ca daca merg cu cea mai buna prietena e lesbiana si nu nu cred ca ma vede ca o fata, multe fantezii ai man cu fete

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Obsedat sexual mane, boala grea

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Eu mai mult as avea nevoie de afectiune decat de sincer sincer, suna feminim nu?

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru RAY):

Suna a muiere

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Haaaaaaaaaaaaaa ai simtul umorului clar, si tu simti sa vb cu cineva recunoaste asta man nu esti de fier nu te minti singur

| LoveSleep a răspuns:

Aș dezbrăca-o, aș pune-o să stea pe burtă și mi-aș pune laptopul pe ea, am nevoie de ceva măsuță.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru LoveSleep):

Tu iei laptopul cu tine cand mergi la cabana?

| Dugalle a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

De ce nu? Si eu fac asta.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Dugalle):

La cabana mergi sa te imbeti, sa faci sex, sa rupi relatii, sa faci scandal, sa faci galagie noaptea pana urla cainii in apropiere nu sa stai pe laptop

| LoveSleep a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Îmi iau laptopul cu mine și când mă duc să mă spânzur.

| Dugalle a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Eu nu prea dorm. Dupa ce fac tot ce ai enumerat tu, tot mai am timp la dispozitie si mai deschid laptopul pentru o melodie, clip, ceva.

| sofisis a răspuns:

Been there, done that... ceva nou gasesti?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Bei putin mai mult, ea la fel, o sa fiti atrasi unul de altul, faceti sex iar a doua zi nu stiti cum sa va feriti unul de celalalt. Been there!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru TheLoveDoctorr):

Si acuma cum sunteti?

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Aaa,pai ea are prieten, suntem exact ca la inceput, ne ascultam toate prostiile si probabil daca mai bem iar o sa ne-o tragem big grin. Totusi suntem oameni maturi, a fost alegerea noastra!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru TheLoveDoctorr):

Ce om deschis la minte, felicitari

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Multumesc,asemenea!

| tractorisul a răspuns:

Salut!, daca e prietena cea mai buna in cazut tau asi zice sa stai in banca ta, daca vrei sa ai o aventura si. atunci e okey, dar dupa n-o sa mai poti da ochii cu ea, vi se distruge prietenia in caz ca ea te priveste ca pe un prieten, la ce cabana ca ma bag si eu laughing)