| nimfomana a întrebat:

Buna dimineata TPU! am o problema si chiar nu pot dormi din aceasta cauza... am cunosccut un baiat si mie imi place mult de el, abia ce a parasit-o pe fosta lui si inainte de asta m-a sunat intr-o seara si mi-a spus: " o sa ma despart de proasta ****** pentru tine nu o mai suprot!" si apoi mi-a zis hai sa ne vedem in parc. Me-am vazut in parc dar mi-a zis ca totusi mai are sentimente pentru ***** eu il iubesc mult mult mult si el nu stiu daca m-a iubeste mult cu toate ca s-a despartit de ea pentru mine... as vrea un sfat. Eu cred ca totusi ma place. Ajutor?

Răspuns Câştigător
| pernaperna777 a răspuns:

DAR De unde stii tu ca vroia sa i o traga, daca tu asa ai patit nu inseamna ca toti sunt la fel. LELELLELELELE

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te-a invitat in parc SEARA nu a facut-o fiindca te iubeste, ci pentru ca vrea sa ti-o traga!
Brabatii spun cu usurinta ca plac pe cineva, doar pentru ca sunt disperati sa faca sex cu cat mai multe femei.
Daca te iubea te invita in oras, la film, la restaurant ....nu direct in parc!

| Violleta2022 a răspuns (pentru pernaperna777):

Dar de unde stii tu ca am patit eu asa?
Ori esti copilas mic ori habar nu ai ce vorbesti, pentru ca nu-i motiv sub soare sa inviti o fata seara in parc... in loc sa o inviti la o prajitura, cafena, restaurant.
O sa stii si tu asta cand vei creste mare!

| pernaperna777 a răspuns (pentru Violleta2022):

DAR De unde stii tu ca vroia sa i o traga, daca tu asa ai patit nu inseamna ca toti sunt la fel. LELELLELELELE

| mihai69 a răspuns:

Te place pentru fwb.
PS aș vrea, dar... nu.

| iulia0514 a răspuns:

Cel mai probabil tipul e indecis sau vrea doar sex!