| Paula677 a întrebat:

Buna dimineața TPU, am și eu o mică problema am avut un act sexual acum 2 ore prima oară neprotejat și după protejat adică nu s-a terminat sau ceva am început putin neprotejat și după protejat ca nu prea știe sa se controleze simte asA cât de cât, și ma cam doar burta ca am mai avut și zilele trecute tot la fel ma durea burta după fiecare, tot la fel s-a și întâmplat neprotejat după protejat sălbatic sa zic așa, și tot la fel și azi, oare e din cauza asta? Ca dacă e fără prezervativ nu ma doare nu nimic ( si nici nu da tare sta si se concentrează )e totul ok dar dupa cu prezervativ ori ma doare de burta cum ar fi ca îți vine sa vomiți și intr-un fel ți-e si foame, precizez ca am avut o singura masa azi pe la 3 cred și ce am mai ciugulit cipsuri, atât eu ma gândesc ca greață asta sa nu fie doamne ferească o sarcina trebuie sa mi vine ciclul cam de pe 20 încolo... dar sunt putin îngrijorată l am întrebat dacă s-a controlat bine a spus ca da ca gen neprotejați durează ori 2 minute ori 4 minute in timp ce o mai scote și mai sta

Răspuns Câştigător
| Lorennn a răspuns:

Buna, intodeauna ofera-ti timp sa mananci macar de 3 ori pe zi este foarte important. Greata ar putea fi faptul ca ati facut-o putin mai salbatic si ai uitat sa respiri corespunzator insa nu se explude faptul unei sarcini bineinteles. Intotdeauna tine cont de tine si pune-te tu pe primul loc adica sa o face-ti protejat indiferent pentru a nu avea neplacerii dupa actul sexual si teama.
Te sfatuiesc sa ai mai multa grija de corpul tau si daca esti nelinistita iti poti face un test ca sa te linistesti.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Paula677 explică (pentru Lorennn):

Multumesc mult❤️❤️❤️❤️

| Andreeush a răspuns:

Simptomele sarcinii nu apar atât de repede.
Dacă vrei să nu rămâi însărcinată atunci protejează-te.

| raducul122222 a răspuns:

E bine