| anonim_4396 a întrebat:

Buna din nou... azi am vorbit cu prietenul meu, si mi-a recunoscut ca a cunoscut o alta fata. E mai mica ca mine cu 2 ani, si nu e nici asa frumoasa... am aflat ca i-a cerut numarul de telefon la un suc saptamana trecuta. Insa de atunci el s-a comportant tandru cu mine. De ce face asa ceva?sad

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Vrea sa isi refaca viata fara tine, e simplu. Fa si tu acelasi lucru. Dar tu esti prea ocupata sa-ti plangi de mila! Trezeste-te! Faptul ca te gandesti incontinuu la el nu o sa ti-l aduca inapoi. S-a dus, asta e. Refati viata alaturi de cineva care chiar te merita. Numai bine!

3 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Poate nu ti se pare tie frumoasa.Nu te poti cac... in gusturile omului. Poate i-a cerut si el numarul sa fie cocosh.Sau poate chiar o place. Poate va place pe amandoua si nu poate face o alegere.Sau,ar mai exista o alta varianta. Poate a vrut sa vada ce reactie ai. Oricum, la povestea asta, iti pot da variante pana in octombrie laughing

| paranteză a răspuns:

Nu mai vorbii cu el, zii Adio!

| anonima1995 a răspuns:

E de apreciat ca e sincer cu tine, dar oare e sincer in totalitate? Oare ce vrea de fapt de la fata respectiva, o relatie de prietenie sau mai mult? Daca vrea ca el si ea sa fie doar amici, atunci nu e o problema atata timp cat iti spune de fiecare data cand se vede cu ea si iti spune in mare parte despre ce discuta, dar daca incepe sa te minta in legatura cu ea atunci e o problema.
Daca iti zice ca vrea doar sa fie amic cu ea, atunci testeaza-l si propune-i sa iti faca cunostinta cu ea.