| Ana7807820 a întrebat:

Buna din nou! happy
Cum imi pot recuceri fostul iubit? Ma intalnesc cu el in fiecare pauza si imi este cam jena sa discut cu el...
Sugestii?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti recuceri ceva ce ai pierdut deja!
Este doar o amagire de moment, pentru ca nu mai exista incredere si nici dragoste.
Relatia nu are viitor si nici succes.
Evita-l, ca sa te simti mai bine!

| Eduard196 a răspuns:

Fa ce iti e jena sa faci. E singura solutie

| GeneviveJ a răspuns:

Daca e fost de ce ai vrea sa-l recuceresti? Daca prima oara nu a mers bine poate e un motiv si ar trebui sa lasi lucrurile asa cum sunt. Dar daca vrei totusi asta atat de mult primul pas e sa nu pari insistenta si sa incerci sa fii naturala, restul as zice ca vine de la sine! Prea multe eforturi nu e nevoie sa faci pentru ca deja te cunoaste! Poti sa incepi prin a-l intreba cum mai e viata lui, cum o duce daca e totul ok! Cheia e sa nu pari insistenta si disperata happy