| Auebd6dbjwobs a întrebat:

Bună din nou. Revin iar cu câteva întrebări. Ce sfaturi ați putea să-mi dați pentru când o fac prima dată? Să fie cât mai plăcut.

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată sau baiat, ce varsta ai?

| dullcat a răspuns:

Buna.Prima data va fi cat se poate de awkward pentru amandoi, deci in locul tau nu mi-as face griji. :)) In schimb m-as informa de aspectele ce tin de igiena si protectie, deoarece astea sunt foarte importante mereu, pe cand tehnica o prinzi din zbor, pe masura ce tot practici.

Ar fi util sa citesti de aici https://www.planificaneprevazutul.ro/sfaturi-viata-sexuala/

| CleanHeart a răspuns:

Singurul sfat e sa o faci din iubire si lasa totu sa decurga natural

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima oară, ce? Caca, pipi, clătite, ciorba de burta, supa de pui?

| Auebd6dbjwobs explică (pentru anonim_4396):

Nu am nevoie de răspunsuri de la persoanele care le fac pe incompetentele mental și se prefac ca nu înțeleg ce vreau sa spun?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Auebd6dbjwobs):

Foarte amuzant. Tu pari mai mult disperat/a cât sa iti pierzi virginitatea pentru ca asa vezi tu in ziua de azi acceptat în societate. Asa ca întrebare: o faci pentru ca placi persoana, sau o faci pentru ca este forțat/ă de împrejurări?

Off, uitându-mă peste întrebările tale precedente, observ ca toate sunt numai cu referire la sex, fantezii, chestii din astea perverse. La psihiatrie când ai fost ultima dată?

| AmandinaDragan a răspuns (pentru Auebd6dbjwobs):

Fii atenta: Comanzi un meniu de nunta de la un restaurant, cumperi suspensoare si lenjerie sexy, aprinzi lumanarele in jurul cazii de baie si-l astepti cu un neglijeu pus pe tine.
Ce e asa greu?

| Auebd6dbjwobs explică (pentru anonim_4396):

Cred că am tot dreptul să pun ce întrebări doresc. Din câte știu eu la psihiatrie nu se merge pe motivul că îți te atrag plăcerile fizice. Pe lângă asta, o fac pentru că iubesc cu adevărat persoana și sentimentul este reciproc, ținând cont ca avem 2 ani împreună, simțim că este momentul. Niciodată nu am făcut nimic forțată de împrejurări pentru a fi acceptată în societate, ceea ce e drept este că am un grup extrem de restrâns de prieteni. Așa că am să te rog să nu mai comentezi în necunoștință de cauza. Mulțumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Auebd6dbjwobs):

Mama, ce telenovela ai înșirat aici. Cât pe ce sa îmi dea lacrimile. laughing

| Auebd6dbjwobs explică (pentru anonim_4396):

Într-un fel mă bucur că tot comentezi. De aici pot observa că ai o viață vai de pl ei și pentru a primi validare te iei de ale altora. E un pic penibil, dar te înțeleg, măcar aici să primeșt atenție.

| exoticbutters a răspuns:

Sa ai incredere happy

| IoanaCornea a răspuns:

Mult preludiu
nu o sa iasa niciodata bine prima data