| anonim_4396 a întrebat:

doi amici foarte buni m-au visat gravida,ce poate insemna asta?

10 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Ca amandoi te vor lasa gravida

Răspuns utilizator avertizat
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Ca nu vei ramane in niciun caz gravidalaughing
Un vis nu poate spune prea multe lucruri.a fost doar un vis!

| MayBeWill a răspuns (pentru Sanusperiniciodatalamaibine):

Blogul e original, sau e copiat de pe undeva? curios happy Dar dc nu merge sa ti dau mesaje? ( nu prea le am cu TPU laughing )

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns (pentru MayBeWill):

Blogul este originalwinking
Si nu poti da mesaje pentru ca probabil ti-ai facut contul de TPU de curand.

| MayBeWill a răspuns (pentru Sanusperiniciodatalamaibine):

Misto,imi poti da si mie id ul tau? stergi postul dupa big grin daca vrei...

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns (pentru MayBeWill):

Da.thinking
id:nicolescudanyela95

| MayBeWill a răspuns:

Ca au visat, daca ma viseaza 5 prieteni manelist, asta nu inseamna ca sunt rolling on the floor

| MichelTelo a răspuns:

Dacă mai apare încă unu și îți zice asta, trebuie neapărat să mergi la un control...