| Ion1987 a întrebat:

Doresc sa fac dragoste cu prietena mea.De mentionat ca eu sunt virgin si ea nu mai este.Imi puteti da cateva sfaturi? Cum sa decurga intalnirea etc? Doresc sa nu se chinuie si sa nu se plictiseasca vazand ca nu am experienta.Multumesc! Daca se poate raspunsuri normale, fara a fi luat in gluma.

Răspuns Câştigător
| 17Ioana a răspuns:

Buna!
Nu este nici o rusine sa fi virgin si ea trebuie sa stie lucrul asta.
Daca ea stie, va sti ea ce sa faca si cum, ce trebuie sa faci tu este sa nu fi genul catelus disperat. Invit-o la tine sa vedeti un film ( o comedie cu putin sex, o comedie romantica ceva ) va tineti in brate, mai o mana pe san, si usor usor o sa ajungeti la momentul culminant.
Sa ai un prezervativ in camera la indemana ( dar nu la vedere sau in buzunar), este foarte important sa faci un preludiu lung si intens, minim 10 minute de mancaieri, sarutari etc, sa o dezbraci usor, articol cu articol. In momentul cand o penetrezi, sa o faci usor, gentil cu grija sa nu o doara ( este posibil sa o doara la inceput).
Sfatul meu este sa nu fi genul catelus, ma repet, sa dai repede din cur precum un caine / iepure si sa termini in 30 secunde ca tu termini, ea ramane cu ochii in soare si pentru ea este o experienta neplacuta aceasta partida.
Te misi usor, o mai saruti, o mai pipai...
La un moment dat, o poti lasa pe ea deasupra, sa conduca actul, avand mai multa experienta.
Inca un sfat, inainte de a avea actul sexual, cu o zi sa zic, masturbeaza-te putin sa nu fi foarte excitat cand te intalnesti cu ea, ca sa duci mai mult timp "batalia"

| Ion1987 explică (pentru 17Ioana):

Imi poti raspunde te rog cam cat va dura actul si cat lubrifiant sa folosesc? E nevoie de mult?

| 17Ioana a răspuns (pentru Ion1987):

As spune sa nu folosesti lubrifiant, prezervativul este destul de lubrifiat. Actul tine de tine/voi cat dureaza, incearca sa-l faci sa tina cat mai mult

3 răspunsuri:
| Kingsley a răspuns:

Nu prea ai ce face. In maxim 10 secunde dupa ce ai bagat-o, o sa te ejaculezi.