| anonima2021anonima a întrebat:

Buna dragii mei, am 18 ani si inainte sa fac 17 mi-am inceput viata sexuala cu un baiat de 15 ani (acum are 16) eram impreuna cand am facut-o, aveam 8 luni si dupa ce am facut-o(mentionez ca am facut-o dupa de mai multe ori) la 1 luna si ceva ne-am despartit.Acum incerc sa ma impac cu el pentru ca il iubesc, am facut-o inca o data cu el si nu ne-am impacat si am mai incercat ieri sa ne impacam, la fel am facut-o cu el si astept un raspuns de la el.Ce credeti? DAU FUNDA!

Răspuns Apreciat de Editori
| AndreeaWTS a răspuns:

Îmi pare rău că te dezamăgesc, dar nici o șansă.
În primul rând sunteți mult prea tineri. Despre ce final fericit întrebi? Să fiți împreună până la pensie?
El abia și-a început viața sexuală. Va avea mulți ani în față de experiențe sexuale. Și el știe asta.
După mintea lui, de ce s-ar bloca într-o relație cu tine de la vârsta asta?
Pe de altă parte, de câte ori îl vei invita între picioarele tale, va veni fără probleme. Că doar e facil și gratis.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi ce faci ca tu ai 18 ani el este minor si sa nu ai probleme cu parintii lui ca i ti pot face plîngere la politie corupere de minori, dar si tu te uiti la unul de 15 ani? Tie i ti trebuie unul mai mare sau de varsta ta nu mai mic, nu trebuia sa faci sex cu un puștan de 15 ani, fi atentă ca te bagi in rahat mare de tot cu parintii lui si cu politia daca părintii lui fac plîngere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fă sex cu el de 15 ori.Sigur se va întoarce la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai există mai multe posibilități.
1.(cea mai probabilă) te folosește pentru sex dar asta depinde de plăcerile lui pe care poți sau nu poți să i le satisfaci.
2.chiar te place și s-ar putea să aveți un final fericit chiar daca nu mi-aș face speranțe.
3.o să rămâneți doar prieteni după câteva nopți "împreună" și ăsta ar fi un final destul de potrivit(părerea mea)
Sper să reușiți ceva, macar prietenie

| Dintrebare a răspuns:

S-ar putea ca el sa fie nesigur ce vrea in momentul asta. Sau poate are chef sa mai experimenteze si nu isi doreste o relatie serioasa. Parerea mea ar fi sa incerci sa fii mai rece pentru o perioada si sa vezi ce face. Lasa-l pe el sa vina la tine. Daca nu face un minim efort sa fie cu tine, inseamna ca nu isi doreste relatia asta. Si nici tu nu vrei o relatie cu cineva care sa nu te iubeasca, asa ca in situatia in care sentimentele nu sunt reciproce, mai bine mergi mai departe. Meriti pe cineva care sa te iubeasca la fel de mult cum il iubesti si tu.

| rapandula a răspuns:

Clar te foloseste. Te joaca printre degete un prichindel de 16 ani.

| dinozaurulajutator a răspuns:

Nu te mai vrea..ar trebui sa renunti si sa te indepartezi usor desi este greu dar adevaraul este ca vrea doar relatii intime.Tu daca nu i-ai mai oferi asta nu cred ca ar mai vorbi cu tine

| Mihaitza08 a răspuns:

Te cam foloseste. stă cu tine doar ca sa faceti sex.