| anonim_4396 a întrebat:

Bună, dragilor happy!

Am o problemă la capitolul "Love" care mă frământă de ceva timp. Mi-aş fi dorit enorm să aflu şi părerea obiectivă a unei persoane din exterior, părere însoţită de un sfat, dacă se poate.

Cine este dispus să mă ajute, va primii "povestioara" mea printr-un mesaj.

Mulţumesc anticipat big hug!

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

O sa incerc sa te ajut eu. Da-mi tu prietenia, daca doresti.

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Trimite-mi,te rog, un mesaj privat cu povestea ta, voi incerca, in masura in care pot, sa te ajut.
Poate reusesc.happy

| mgtow a răspuns:

Depinde ce problema ai te pot sfatui asa cum trebuie.

| Lexy ♥ a răspuns:

Astept msj-ul tau happy

| Madyupsik a răspuns:

Cu mare placere incerc sa te ajut

| niknip a răspuns:

Astept mesajul tau.happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Baga mare aici

| eugenl a răspuns:

Mai toata lumea are probleme la capitolul "love" (cum ii spui tu). Spune-mi mie sa vad daca te pot ajuta cu un sfat! Sa ai o zi frumoasa in continuare!

| babyalexa a răspuns:

Spune.

| athos01 a răspuns:

Daca vrei sa vb da add la mrns_adrian

| Corinnààà a răspuns:

Trimite-mi si mieehee hee

| PsihinG a răspuns:

O sa incerc sa te ajut eu, adauga-ma la prieteni daca vrei!

| MaicutaMaui a răspuns:

Toata lumea asteapta mesajul tau rolling on the floor

| k_7073 a răspuns:

Sunt aici