| nicol20 a întrebat:

Buna dupa cum v-am spus fostul meu prieten m-a sunat dupa ce a vazut vizita mea pe h5 lui mentionez ca ne-am despartit de vreo 7 luni si ca el este in Italia iar eu in tara si am sa va spun apoximativ ce am vb cu el.
Am intrebat cine este la telefon
El mi-a spus ca sunt baiatul acela care i-ai vizitat profilu de h5
Eu am spus ca nu imi adic aminte
Pe urma el mi-a spus ca sunt cel care a fost in casa mea
Eu i-am spus ca poate a mai venit mai multa lume la mine in casa
Iar el mi-a spus sunt cel cu care ai dormit mai multe seri la tine acasa
Eu bineinteles ca intr-un sfarsit m-am dat seama cine este si am spus ca poate a dormit cu mine mai multi faceam pe proasta
pana la urma m-am dat seama cine este si l-am intrebat de unde are nr meu de tel ca imi schimbasem nr sa nu il stie el dar eu mai vb cu un prieten de al lui. Am discutat mai multe cu el si cauzele din care ne-am despartit si mi-a spus ca orice ar fi facut el tot la mine s-ar fi intors.Si m-a spus ca m-am schimbat la infatisare de cand nu mai sunt cu el.eu i-am spus ca m-am schimbat si la propriu si la figurat
M-a intrebat daca m-a deranjeaza si daca ma va mai putea sa ma sune
Eu i-a spus sa faca ce vrea el
Si a ramas sa ma mai sune
Voi ce credeti ajutati-ma datim un sfat si spuneti-mi si mie sa nu raman proasta ce a fost asta. Va multumesc ca m-ati ascultat si imi cer scuze ca v-am plictisit

Răspuns Câştigător
| LoryM22 a răspuns:

Buna Nico am citit ce ai scris, eu cred ca aceasta perioada de timp in care voi ati fost despartiti a fost si o perioada de paoza pentru as pune ordine in ganduri, cred ca el mai simte ceva pentru tine dar e orgolios, de aceea si dorinta de a mai vb cu tine sa pastreze legatura si bineinteles tu nu ai zis nici da nici nu adica iti doresti sa mai vb cu el pentru ca inca mai ti si tu la el si nu ai cum sa zici ca nu ca nu te credtongue, cred ca sunteti ambitiosi, nu stiu de ce v-ati certat dar cred ca ar trebui sa vb sa vedeti totusi daca a meritat sa va despartiti si daca relatia ar mai merita o sansa.Multa bafta!

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu m-ai plictisit delochappy...pai nu stiu ce sa cred; el poate nu te-a uitat complet si poate ii se facuse dor de tine sau pur si simplu vroia sa vada ce mai faci. Poate l-a mirat faptul ca i-ai vizitat hi5-ul si de aceea te-a sunat sa vada ce zici...cine stie, poate daca veti mai tine legatura, poate mai exista o cale de impacare, ca nu se stie niciodata, acum depinde si de ceea ce simti tu. Dar conteaza si motivul despartirii, voi stiti mai bine ce a fost intre voi, sincer eu cred ca e posibil ca el sa mai tina la tine.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Eheee...mai ales daca e prima iubire(din partea amadurora). Cred ca nu te-a uitat!
Pai, daca va mai iubiti mai dati-va o sansa!
Uneori orgoliul, ambitia se transforma in maturitate!
Trec si eu prin ceva asemenator, doar ca ambitia e mai presus.Insa regretul apare cu siguranta cand stim sa recunoastem diferenta intre iubire(care este cea mai importanta)si orgoliul(care nu produce decat rau)
Numai bine si multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing doru doamne, uneori de dor innebunesti big grin, mai dati`va o sansa, mai ales daca mai tii la el.Si daca vreti cu adevarat veti reusi. Cel mai frumos lucru e ca prima dragoste e sa fie si cea eterna...si incercarea moarte n`arewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu sti mai bine daca merita sa mai ti contact cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Veri sa afli d c te-a sunat?
atunci afla ca acel baiat poate se mai gandeste la tine si vrea sa va anpacati, da fii cu maire bagare de seama, ca cin greseste o data s-ar putea sa o fac an repetate randuri, acum u decizi ce e mai bine ptru tine.doar ca poate sa te iubesca cu adevarat, si poate aii pare rau de ce a facut mai da-i o sansa si vezi cum se manifesta. daca vrei sa-ti mai dau niste sfaturi atunci ia idu meu si mai vb acolo despre nelkamuririle rtele:stelistu.costel