| pufulete2021 a întrebat:

Bună, e a 12a zi de întârziere a menstruației și sânii ma dor, am avut stare de greață în după amiaza asta. O fi sarcină? Contact sexual aproape în fiecare seara am cu logodnicul neeprotejat, îs mutata la el din luna aprilie, e posibil să fi rămas așa repede?

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ești borțoasă.

| pufulete2021 explică (pentru T0T):

Și dacă aș fi, aș veni pe masa ta?

| Emilian65 a răspuns:

Daca actele sexuale au fost neprotejate, este posibil sa fi ramas gravida.

| Floridori a răspuns:

Nu mai bine iti faci un test de sarcina?
Daca stii ca ai contacte sexuale neprotejate, iar acum ai o intarziere asa mare, fa un test.

Sarcina se poate forma si in cazul unui singur contact daca spermatozoidul intalneste ovulul, deci nu inteleg de ce te mira ca s-ar fi putut intampla in cazul mai multor "incercari".

Fa un test si o sa stii sigur daca este o sarcina.

Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari.

| vasile2222 a răspuns:

Felicitari!

| MoonwalkPhenomenon a răspuns:

O sa avem un nepotel.