| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca daca o fata nu mai e virgina are sanii moi? Eu am sanii moi si sunt virginastraight face...De ce ii am asa de moi?happy

17 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

O fata care nu mai e virgina poate sa aiba si sanii lasati. Dar in cazul tau cred ca e genetic, intreab-o pe mama ta daca si ai ei au fost la fel, nu ai de ce sa-ti faci probleme!

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Oke, nu e nicio legătură. Nu mai pune botu' la ce zice Fănică din Ferentari care are 4 clase. happy

| Ea12345 a răspuns:

Nu este adevarat.Fiecare cu corpul lui/eiwinking

| MosCraciun a răspuns:

Nu cred ca daca nu esti virgina ai sanii moi, asa esti tu cu sanii moibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiam ca daca o fata nu mai este virgina are sanii lasati.

Răspuns utilizator avertizat
| dydy22 a răspuns:

Nu este adevarat nu toate fetele au aceeasi corp diferea de la fata la fata, nu trebuie sa iti faci griji

| Malvina24 a răspuns:

Nu e adevarata faza asta cu sanii! fiecare fata e diferita si speciala in felul ei! nu te lua dupa oricine! bucura-te de tine si fii fericita! pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A mea soata, are trei copii, mari de acum, 43 de ani si are sanii ca ai unei fete de 15. oare e virgina?

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Virginitatea nu are absolut nici o legatura cu fermitatea sabilor. Ai sanii moi fiindca nu faci nici un pic de efort fizic si nu ai muschi care sa susptina glanda mamara (cel imi bun exercitiu pentru asta este treaba prin casa: frecat geamuri, usi, covoare, spalat rufe).

| TheMihutz a răspuns:

Doamne ce intrebare...de ce n-o gasesc pe bancuri?

Răspuns utilizator avertizat
| Linna a răspuns:

Da, am o colega in clasa care nu mai e virgina si are sanii total diferiti de ai mei care sunt foarte tari pe langa ai ei. Probabil ti se pare. poate ii ai moi dar mai moi ca a unei fete care nu mai e virgina nu cred happy

| T30D0RA a răspuns:

Nu este adevărat!

| marsy a răspuns:

Nu e adevarat daca o fata care nu mai este virgina are sani lasati. Daca e virgina la fel!

| 1326245984531594856135838 a răspuns:

Si eu ai am la fel ...eu cred ca este din cauza sutienului...

| MarianCirnaru1990 a răspuns:

O fata dupa ce se dezvirgineaza i se maresc sani si incepe sa se formeze sfarcul