| ღCrAzzYεїзIღ aNa™ღ a întrebat:

E adevarat ca roata se intoarce?

Răspuns Câştigător
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Roata se intoarce. Chiar si patrata sa fie! Tu stai linistit/a. Totul vine de la sine. happy. Daca te referi la o relatie. infiferenta rezolva orice problema. happy.

6 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy,da sa stii ca roata se va intoarce mereu, chiar daca se intoarze mai devreme s-au mai tarziu ea tot se va intoarce, dar mereu ea se intoarce exact cand nu ne asteptamwinking

| sylar2007 a răspuns:

Da.intodeauna roata se intoarce

| Nuvăsufăr a răspuns:

Da! Dacă dai în marşalier laughing
big grin

| KidHug a răspuns:

Nu ar trebui sa te preocupe asta! Daca vei sta toata viata sperand sa-i vezi pe cei care ti-au facut rau SUFERIND, vei irosi multe momente.Asa ca, ''Bucurati-va si va fericiti, caci plata voastra multa este in ceruri "! happy

| adrianaloveyouf a răspuns:

Da ea mereu se intaorce... si niciodata nu ramane asa

| euAndrada a răspuns:

Da