| Catalina0106 a întrebat:

E adevărat dacă îți masezi sanii cu ulei de masline extra virgin îți vor mai crește?

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si se scoală

| Violleta2022 a răspuns:

Sanii nu se maresc/cresc cu creme, uleiuri, masaje sau descantece, ei cresc natural fiind influentati direct de hormonii tai!

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect la intrebarea ta este un NU categoric. Cresterea sanilor ca de altfel si a tuturor celorlalte organe se face conform informatiei genetice inscrise in cromozomii care exista in ADN-ul fiecarui individ de pe aceasta planeta. Astfel de metode de marire a sanilor prin folosirea ''tincturii de marar'' sau a ''uleiului de masline extravirgin'', reprezinta pur si simplu o ''gogorita'' lipsita de orice fundament stiintific sau medical. Dar tu poti incerca, fiindca masarea usoara a sanilor are rolul benefic de mentinere a elasticitatii si texturii sanatoase a pielii care ii acopera si ii sustine. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Da, dar trebuie să te maseze un orb.
rolling on the floor

| alina2k18 a răspuns:

Nu, efect 0, m-am dat si eu cand eram pustoaica laughing + crema cu extract de marar de vomitam de la mirosu ala laughing si degeaba.
In schimb cand am pus 10 kg pe mine schimbare laughing de la 75B la 80Cwinking
Deci da, sanii pot creste daca pui ceva kg pe tine sau cu implant mamar la un doctor bun de face arta nu 2 baloane puse pana la gat.

| mentholinks a răspuns:

Desigur, pana la buric.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Ce legatura are uleiul cu sanii... numai tu stii. Sau numai tu crezi ca poate exista vreo legatura...

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Sigur ca nu. Dar de ce ai vrea sânii mai mari? Adică personal ma simt mai atras de femeile cu sânii mai mici. Fiecare cu ale lui. Cauta un băiat care să te aprecieze asa cum ești, nu sa te modifici. Dar dacă chiar vrei tu exista silicoane. Pwp jos

| Catalina0106 explică (pentru PegassiDoctorulThau):

Eu voiam să mi mai maresrc natural, fără silicoane

| CazanMihai a răspuns:

Cele doua nu au nici o legatura, imi pare rau sa te anunt...

| zeulsiprintultau a răspuns:

Eu ii dau cu floarea soarelui