| abigail28 a întrebat:

E normal sa ma doară când decalotez penisul? Chiar daca e in stare flasca sau e rigid. Ma doare când decalotez dar nu si in timpul actului sexual. E ceva normal? A mai pățit cineva asa? Fara aberații va rog.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

NU este deloc normala situatia descrisa in aceasta intrebare de-a ta. O vizita la sectia Urologie si o consultatie efectuata de catre un medic urolog ar putea fi benefica in cazul/situatia descrisa. Multa sanatate!

| WaiterJon1988 a răspuns:

Am vrut mereu să-mi fac penisul mai lung. Eram foarte jenat de cei 12 cm ai mei. Acum am aproape 17 cm și sunt 100% încrezător în mine! http://bit.ly/2wR5jHm