| anonim_4396 a întrebat:

E putin absurd ca am ajuns sa postez asta da o voi face.

Nu este o poveste lunga si o sa incerc sa detaliez, sa puteti intelege.
Am cunoscut un tip prin intermediul verisoarei mele la inceputul anului, singura data cand ne-am vazut a fost in seara in care m-am dus in vizita si l-am cunoscut acolo.
M-a adaugat pe Facebook si am continuat sa vorbim acolo. La inceput eu am ales sa fiu mai rece, mai detasata pentru ca eu ma atasez foarte repede de oameni. Lui evident ca nu i-a placut si mi-a atras atentia, intr-un mode placut. A marturisit ca ii plac si ca ar vrea sa ne revedem cand vine acasa(am uitat sa mentionez, el este plecat in strainatate). Dupa am inceput sa fiu si eu mai deschisa si deja simteam cum il indragesc pe zi ce trece si imi era foart drag. Ne dadeam mesaje zilnic, cu inimioare, imbratisari, emoji-uri cu pupici si chestii de genul.
O data i-am spus ca ma bucur ca este al meu si el nu a parut sa fie deranjat de remarca mea, deci prin urmare ma gandesc eu ca el a accepta ideea dea fi al meu. O alta data chiar mi sa adresat cu "iubirea mea" ceea ce pe mine ma incantat enorm.
Lucrurile au continuat in felul acesta, fiind amandoi entuziasmati pentru ziua cand se va intoarce(era planificat pentru luna in care ne aflam acum).
Ieri eu i-am trimis un mesaj de buna dimineata si am atasat si o poza, dupa-amiaza el mi-a raspuns ca de obicei dar mai pe seara, la cateva ore imi trimite un mesaj la care eu nu m-am asteptat si m-a luat prin surprindere. Mi-a spus ca relatia noastra nu poate continua si nu vrea sa continue asa cu mine. Va dati seama ca treceam prin mai multe emotii la momentul acela. Tristete, suparare.
Eu eram cu verisoara mea in momentele acelea si ia trimis mesaj tipului in legatura cu mine. El a raspuns cu o chestie care m-a bagat total in ceata. Ia spus verisoarei mele ca el de ceva timp vorbeste cu o fata din orasul unde locuiesc eu, ca fata ii trimite mesaje zilnic, ca ar vrea o relatie serioasa cu ea dar, a mai spus ca nu vrea sa joace la mai multe capete. Faza e ca eu ma regasesc in descrierea lui dar ma gandesc ca poate fi vorba despre alta fata.
Nu stiu daca are vreo relevanta dar tipul este Rac, eu tin cont de zodii.

Deci, ce s-a intamplat?

6 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Baietel destept, dar intreaba-l direct despre cine e vorba ca nu te mananca

| Violleta2022 a răspuns:

Ce s-a intamplat cu adevarat, iti poate explica doar baiatul si pentru asta, trebuie sa vorbesti deschis cu el.
Cel mai probabil are deja pe altcineva, odata ce spune ca nu-i place sa se joace cu mai multe odata.
Dscuta cu el si cere-i sa fie sincer.

| Catrice a răspuns:

Deci, păi, ăăă...
Nu mai bine îl întrebi dacă chiar e vorba despre tine dacă spui ca te regăsești în descrierea făcută de el?!?
Nu suntem clarvazatori ca sa ne uitam în globul magic de cristal și să-ți spunem ce i s-a întâmplat acolo.

| Andreeush a răspuns:

Dacă a zis că nu vrea să joace la mai multe capete e evident că pe lângă tine mai vorbea cu încă o fată.
E destul de clar că a preferat-o pe cealaltă și a preferat sa termine cu tine.
Poate mă înșel eu dar de ce nu discuți asta cu el? Să îl intrebi exact de ce nu vrea să continuați.
Data viitoare încearcă să nu te atașezi prea mult de cineva cu care vorbești la distanță, pentru că o astfel de relație e dificilă, nu știi cum se poate termina. Nu zic că e un lucru rău, dar trebuie să ai grijă.

| DricA a răspuns:

Daca te intereseaza, vezi pe zodiacool.ro caracteristici ale zodiei Rac. Iti poti face o idee despre cum e el. Si bineinteles, incearca sa discuti cu el cand vine in tara.
https://www. zodiacool.ro/zodii/zodiac-european/rac