| LarySaCarMina a întrebat:

e vorba de o prietena de-a mea. ea acum este plecata la sora ei, si acolo in apartament mai locuiesc 2 baieti care dorm in acelasi camera iar unul dintre ei se da la ea adica ii pune mana pe sanii pe fund o mangaie si o ia la bucatarie si o pune in brate la el si ii pune mana pe sani el nu are prietena, si la televizor face acelasi lucru o strange tare in brate de mainii el cu o mana si o tine intre picioare si nu ar mai vrea sai dea drumu ii pune mana pe sani la fund unde apuca si el laughing el are 25 de ani si ea 16 vorbesc mereu dar el e cam nebunatic oare ce ar trebui sa faca? nu se saruta nimic doar asa menionez ca si ei ii placelaughing putin asa. ar trebui sa mai continue asa? el ii spune ca o sa se mai faca si mai buna peste 2 ani si ca o sa se mai intalneasca si ca mereu sa faca ceva si chesti din astea. FUNDa vreau raspunsuri bune nu la misto

Răspuns Câştigător
| Clarity a răspuns:

Pai nu ar trebui sa lase pe nimeni sa puna mana pe ea, doar daca vrea sa fie cu ea, sa nu faca misto, ca na ii cam mare si doar se joaca cu ea. sa nu ajunga sa se joace si cu sentimentele ei. sai spuna clar vrei ceva cu mine, pui mana pe mine. nu vrei la revedere. si gata, si cu faza in 2 ani te faci mai buna, toti au fanteziile astea, toti prieteni lu fratele meu mior zis asta. is nebuni., daca ala o sa vrea sa fie cu ia ar putea sa iese in oras impreuna chestii dinaste chiar daca ea nu sta mult la sora ei. si daca nu la revedere, sa numai puna mana pe eawinking, daca vrea ea sa puna mana cineva pe ea sa-si gaseasca prietenwinking

5 răspunsuri:
| VacutzaRoscata a răspuns:

Ce vrajeli aveti cu ''o prietena de-a mea''
greu sa iti dai seama ca tu esti aia oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Mashiro a răspuns:

Daca nu ii place sa o spuna si daca da tot sa eu spuna si sa nu il lase sa o mai atinga

| pdannysan13 a răspuns:

Sa se respecte! nu pune mana pe ea nimeni daca nu sta cu cineva!
sa se faca diferenta cand stai cu cineva pentru asa este situatie econimica si stai cu cineva intr-o casa pentru ca vrei acest lucru ca intr-o relatie