| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy E vorba doar de curiozitate. Virusul HIV se poate lua prin sex oral daca nu exista ejaculare?

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da se poate lua prin sarut

| mihai69 a răspuns:

Da.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Cand vine vorba de sexulul normal, virusul se poate lua si fara ejaculare! Insa, in cazul sexului oral acest virus se poate lua(si fara ejaculare)doar in cazul in care persoana care face acest tip de sex are rani deschise in cavitatea bucala(limba taiata, gingia sangerand si tot ce are cale deschisa sangelui), deoarece aceasta boala se transmite si prin sange! Meriti"a doua sansa"

| tril a răspuns:

Citisem undeva ca se transmite prin orice mediu umed. Fara sa fie rana deschisa. Asa ca, ai grija.