| anonim_4396 a întrebat:

Eram la munca si vorbeam la telefon cu iubitul meu ca trebuia sa ma ia. Si i-am zis: acum plec. Te iubesc! Langa mine era si un coleg care a auzit discutia ( intre noi au fost niste glume si tachinari mai demult, dar nu am avut o relatie) si cand am plecat i-am zis: la revedere! Si el nu mi-a raspuns. Credeti ca e gelos? Sau ca l-a deranjat ceva?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Faptul ca nu ti-a raspuns la salut, arata ca este foarte gelos si nu te vrea cu altul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, e gelos ca in loc sa il sugi pe el sugi pe altul.

| anamariarot a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol, ce raspuns laughing

| anonim_4396 explică (pentru anamariarot):

Pai a intrebat daca e gelos.
Eu i-am raspuns