| Yvonnnee a întrebat:

Este ciudat daca o fata ii scrie unui baiat cu care nu a vorbit niciodata, dar ar vrea sa inceapa o conversatie? Baiatului i s-ar parea ca este prea atragator si ca atrage fete usoare? (deoarece eu nu sunt asa doar ca se auda ca baiatul trebuie sa initieza o conversatie) F20

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este foarte ciudat, parand ca fata este disperata si cerseste atentia baiatului.

| corbulalbrosu a răspuns:

Conform bine cunoscutei cugetari : ''Incercarea moarte n-are '' ai putea sa-ti iei inima-n dinti cum se spune. Nu ai nimic de pierdut insa este posibil sa ai mult de castigat. Curaj. Bafta. Succes!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te iei totdeauna după ce se aude. Așa o să rămâi cu siguranță fată bătrână.

| Michaeel a răspuns:

Nu este ciudat, dacă dorești scrie-i băiatului respectiv, nu e nimic ciudat în asta. Ai grija sa nu fie din "comunitatea de agățat", astfel de băieți se cred la site-uri de matrimoniale.

| AEWPenta a răspuns:

Ce e asa rau daca in ziua de azi si femeia mai face primul pas?
Toti au ramas fixati ca barbatul trebuie sa le faca pe toate si din cauza asta multe nu au avut relatiile dorite fiindca domne el trebuie sa faca primul pas si unii chiar daca il fac dupa se lasau grele de abordat si uite asa nu se mai intelege nimic.
Daca vrei sa intri in discutie cu ele fa-o nu ai nimic de pierdut unii baietii chiar se bucura cand sunt abordati.