| JacksonPlimouth a întrebat:

Este normal ca prietenul tău să te pună la încercare, adică să facă niște teste. Si de ce ar face asta.
Prietenul meu mă pune la încercare, face asta pentru că mă iubește. Ce părere aveți.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din contra este umilitor si anormal. Individul respectiv isi permite sa faca astfel de "evaluari" dintr-un motiv extrem de simplu si anume; deoarece NU are incredere nici in tine si nici in cele spuse de tine. O asemenea umilinta poate fi acceptata doar de o fiinta lipsita de demnitate si de curajul necesat de a-l baga in p**** masii pe un astfel de imbecil retardat. Parerea mea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are încredere în tine, dar nici în el. Vrea să vadă dacă ai un caracter corespunzător cerințelor și nevoilor lui. Încrederea nu este rezultatul faptelor/ cuvintelor cuiva. Nu te iubește. Probabil și-a proiectat în minte imaginea "femeii perfecte" și vrea să vadă dacă caracterul tău se apropie de ce vrea el. Te iubește sau nu. Nu pentru că ai făcut ceva anume, candva.