| Elizaaa1234 a întrebat:

Este normal sa apăra scurgeri maronii in perioada ovulației? Luna aceasta menstruația a ținut mult mai mult decât normal. In jur de 8 zile, poate chiar 9. O perioada nu am avut nimic, iar la ovulatie: scurgeri maronii. M-a speriat ce am citit pe internet si as vrea sa vad și opinia altcuiva. Țin sa menționez ca am făcut sex neprotejat inainte cu 2-3 zile de ovulatie.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Aparitia/existenta unor scurgeri de culoare maronie care se produc in perioada fertila/a ovulatiei NU este deloc ''normala''. Este indicat sa te prezinti la ginecologie pentru o consultatie necesara, mai mult decat binevenita. Multa sanatate!