| SlowLikeSnow a întrebat:

este vorba despre mine, un el si o ea. Ei 2 sunt impreuna dar inainte ca ei sa fie impreuna el m; a intrebat pe mine daca vreau a fiu cu el si am zis nu[nu aveam incredere in el]Ma rog, i'am ajutat sa fie impreuna, s'au intalnit doar o data si sunt de 3 saptamani impreuna.Acum 2 zile m'a intrebat daca ies afara, am acceptat la 12 noaptea eram afara cu el stateam de vorba, era frig ne; am imbratisat, am ras iar dupa o ora i; am zis sa ma duc inapoi sa nu se trezeasca parinii sa observe ca am plecat. I'am zis ca eu plec si am am plecat dar el a venit si m'a luat in brate de la spate:X off doamne si cand ma tinea in brate era atat de frumos sentimentul. I'am zis ca mai stau 20 de min, am mai stat am mai vorbit iar cand sa plec mi; a zis sa'l pup pe obraz si el incerca sa se miste sa nimeresc eu "tinta" gura lui, dar nu s-a intamplat. L'am pupat si eu si a zis ca daca nu era cu fata asta se baga cu mine.Azi am vorbit cu el pe mess si m'a intrebat "daca nu eram cu ea te'ai fi bagat cu mine?" si i; am zis "nu" evident minciuna:-J ca din seara aia ma gandesc numai la elcrying apoi el a zis imediat "oricum eu o iubesc pe ea nu pe alta" straight facesad. Acuma ma gandesc intr; una la el si ma gandesc ca am dat cu piciorul. Voi ce credeti ma place sau o iubeste cu adevarat pe ea sau e afemeiat si vrea mai multe de o data? si m'a intrebat si ieri daca ies dar era 8 si i-am zis ca nu, m'a intrebat si azi daca ies la 12 i; am zis ca nu iar apoi m'a intrebat daca m; as baga cu el daca el nu era cu fata asta etc. Dci chiar nu stiu ce sa cred sau sa faccrying

2 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Deci tu cand i`ai spus "Nu" el sa simtit mai prejos de tine si de aia ti-a zis ca el o iubeste cu adevarat pe acea fata dar daca l-ai intreba tu pe el daca ar vrea sa fie cu tine pun pariu ca nu te va refuza pentru nimic

| Rianana a răspuns:

Interesanta poveste...parerea mea este ca inca te place daca a vrut sa te sarute pe gura. daca tea intrebat daca vrei sa fi cu el etc.dar el a spus aia ca sa iti dea tie de gandit si intodeauna inainte sa dai un raspuns sau sa spuni ceva gandeste-te de doua ori ca astfel ai putea avea de pierdut.deci tu fii linistita si mai acepta odata sa te duci afara cu el si daca te intreaba daca sa te bagi cu el tu spune-i ca da si spune-i ca ai gresit si sa nu se supere iar daca nu te cheama afara spune-i pe mess ca te-ai gandit bine si ca daca nu ar fi cu prietena ta poate ai incerca o relatie cu el.atunci el poate se va desparti de prietena ta si te va alege pe tine. bafta in viitor si sa ai grija de tine te pup kiss