| anonim_4396 a întrebat:

Eu am avut contacte sexuale pe 21, 24 si 27 toate protejate si fără ejaculare in vagin. Pe 6 Septembrie mi-a venit menstruația cu simptome si dureri, in primele 4 zile a curs normal, după in a 5 a a curs o culoare spre maro. Am facut un test de sarcina după 24 de zile la ultimul contact si a fost negativ. Ieri am avut dureri mari de burta, acum parca burta imi e mai tare in partea de jos. Credeți ca ar puterea fi vorba de o sarcina?

Răspuns Câştigător
| Stardust1994 a răspuns:

Sunt mai multe cauze care pot declanșa durerile de burtică. Mărimea organului partenerului, răceală, o infectie....ideal este dacă durerile persista sa ajungi la un medic ginecolog.

3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Sarcinile nu vin cu burti tari, balonari, cresteri de burta instante. Nu au absolut nici o legatura.
Mai poti face un test pentru linistea ta dar nu esti gravida.
Si pe viitor PROTEJEAZA-TE!

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu esti gravidă.

| colleonu a răspuns:

Sa stii ca o viata sexuala activa iti poate deregla menstruatia... Mai ales daca se termina cu orgasme... :-)