| Anays14 a întrebat:

Eu am avut simptomele de menstruație, ea trebuia să-mi vina ieri si nu a venit. Ciclul e de 25 de zile, ultima menstruație am avut-o pe 7 Aprilie si de obicei imi vine cu 6 zile mai devreme. Am sânii foarte tari si ma dor, am avut simptomele. Sexual a fost pe 1 Ianuarie neprotejat, nu eram in perioada fertila, nu a fost cu ejaculare in vagin, am avut 4 menstruații si 5 teste negative. E posibila o sarcina?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU este posibil ca rezultatul celor 5 teste de sarcina care au fost efectuate dupa fiecare menstruatie si trecerea unei perioade de 4 luni sa fie toate NEGATIVE si cu toate acestea sa ai impresia si convingerea ca ar putea exista o sarcina chiar si.....imaginara. big grin Multa sanatate!

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibila nicio sarcina.