| anonim_4396 a întrebat:

Eu am tot auzit ca daca te masturbezi iti cresc cosuri, sau ai mai multe. Este adevarat? Adica eu nu prea cred dar vreau sa aud parerea voastra. Dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Conform presupunerilor vehiculate de tot felul de agarici ageamii prin tot felul de ''mituri'' urbane sau rurale, potrivit acelor pareri practicarea activitatii de masturbare, ar avea de fapt un efect benefic colateral si anume un rol important in accelerarea si vindecarea acneei. Dar s-a constatat in decursul timpului ca toate acele pareri si presupuneri sunt in majoritatea lor nefondate fiindca in realitate NU prea se produc acele schimbari. Sanatate!

2 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Nu e adevărat.

| Dragosdoar a răspuns:

Nu nu e adevarat, iti pot iesi chiar si de la sex.Un deficit de vitamina c sau e este in general de vina.