| catalinaelena a întrebat:

Eu am un iubit de 1 an si, dupa acest tinp noi neam inteles perfect. Dar intr-o seara cand el ma invitat la o petrecere, si eu nu am putut sa merg. el s-a suparat foarte tare si de atunci vorbim foarte rar si nu inteleg de ce eu il iubesc foarte mult si el spune asta dar nu stiu ce sa fac? sa incerc sa ma inpac cu el? sau sa las totul asa?

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Hm...inseamna ca nu te iubeste asa cum il iubesti tu! Ar fi trebuit ca acest lucru sa nu fie un impediment intre voi, daca va iubiti trebuia ca acest lucru sa nu va afecteze iubirea si dragostea! In dragoste trebuie sa faci compromisuri dar vad ca el nu le face deci nu cred ca el le face comportandu-se asa! Acest lucru cred ca ti-a lasat un gust amar, simt asta. Deci viata merge inainte isi urmeaza cursul si poate ca el a cautat un motiv sa va indepartati, deci daca nu vezi nici o schimbare in comportamentul lui nu mai pune la inima...NU TE MERITA! Multa bafta!

4 răspunsuri:
| Miriamm a răspuns:

Daca tu il iubesti foarte mult...si el te iubeste,ar fi bine sa nu il lasi.Fa exact ce iti dicteaza tye inima,el acum poate e putyn derenjat, dar atragel iar fa.l sa se reindragosteasca de tine.Te pup, bafta!

| catalinaelena explică (pentru Miriamm):

AS incerca dar problema mare ca nu stiu daca pot sami ascult inima?

| yooo123 a răspuns:

Incearca sa-l impaci! sa ii spui ca nu ai putut veni pentru ca ai avut anumite probleme... discuta cu el si totil va fi bine! pacat ca dupa un an sa se strice o relatie asa frumoasa! succes

| ZwzzaZuziiBa a răspuns:

Mai bine incerca sa ii explici de ce nu ai putut merge big grin SI apoi incerca sa te inpacii cu el :* Scoatel tu la un suc sasu revanseazate whistling Iti doaresc succes! love struck Funda: o3