| Kolo995 a întrebat:

Buna eu as vrea sa ii trimit iubitei mele care este suparata pe mine un buchet de flori desi am vrut sa o sun dar are telefonul inchis oare ma va crede disperat daca ii trimit acest buchet de florii?

Răspuns Câştigător
| Darjan_Darius_1994 a răspuns:

Nu cred, pune si un mesaj in care sa fii foarte sincer.
Daca vrei poti sa pui si chestii de genu: Sa nu consideri ca sunt disperat sau ceva... Crede-ma, fetele nu te considera mai ne-barbat daca trimiti astfel de mesaje.
Ii spui si ceva dragut.
Cauta pe net expresii de dragoste.
SUCCES!

5 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Da. nu ii trimite nimic. asteapta pana se calmeaza, sun-o si vezi cum va impacati. fara flori, ca nu e cazul.

| mihai69 a răspuns:

Desigur. Problema ta de fapt e alta: dacă te vrea astfel (adică disperat după ea) sau nu.winking

| Kingsley a răspuns:

Ce mai stai pe ganduri? Trimite-i! Dar fii sigur ca nu o sa fie sanse de 100% sa te ierte. Tot o discutie, fata-n fata, poate rezolva situatia.

| Mmonicuta a răspuns:

Salut,

Gestul ar fi foarte frumos, asadar nu ezita sa il faci.

Orice fata isi doreste sa se simta iubita, rasfatata din cand in cand.

Fa-o!

| Anays1921 a răspuns:

Cu siguranța nu v-a crede asta. O sa-i placa. Trimite-i!