| Georgiana21 a întrebat:

Eu momentan ma aflu in vacanta in strainatate cu parintii mei(am deja o luna). Problema este ca as avea ocazia sa ma intorc saptamana viitoare, sau daca nu in septembrie. Mi-as dori insa sa ma intorc saptamana viitoare cu unchiul meu, caci asa as avea sansa sa ma intalnesc cu prietenul meu, sa mai salvam ceva din relatia noastra.Chestia e ca sunt indecisa acum si nu stiu ce sa fac. Voi ce ma sfatuiti? Multumesc.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vino cu unchiul tau asa o sa te vezi cu prietenul daca tot zici ca vrei sa salvezi ceva din relatia voastrawinking

| RossSaid a răspuns:

Merita sa iti intrerupi vacanta pentru el?
Adica gandeste-te foarte bine ca dupa aceea o sa regreti happy

| Airplane a răspuns:

Daca nu reusesti sa salvezi relatia cu prietenul tau poate o sa iti para rau ca te-ai intors...