| IubesteEa a întrebat:

Buna eu plac mult un baiat(si stia inainte asta)e complicata povestea demult i-am zis ca il plac si el pe mine(dar apoi la o colega de-a mea i-a zis ca nu,nu o place sa stiti)dar eu cred ca a zis asta findca sa nu bage lumea intre noi e timid rau baiatul (findca eu demult am crezut un zvon ca isi bate joc de mine si nu e genulsad si de atunci zice ca nu ma place,ca nu ma iubestehappy,dar de ziua mea a iesit afara (si stia ca e ziua mealove struck) si mi-a facut cu mana, dar l-am ignorat si i-a facut prietena mea cu mana apoi cand am venit cu alta fata pe banca el ma salutat si imi zambea apoi nu stiu ce a zis si iarasi a zambitlove struck, apoi am mers cu fetele pe banca si el tot se uita la mine eu ma uitam la el si el la mine apoi cand nu ma mai uitam se uita si zambea:d si cand juca pase-pase cu un baiat se intorcea si se uita la mine 1. ce credeti? el de mult mi-a zis asa nu am cuvinte doar te iubesc si punct si dupa cand l-am intrebat a negat 2.la ce se refera? dupa cand pleca cu niste baieti eu ma uitam la el si el s-a intors si mi-a zambithappy apoi a venit la banca, dar nu a stat langa mine statea in picioare si se uita la mine., apoi i-a zis o fata sa ma pupe si m-a pupat pe obraz 3.de ce? ca el de obicei nu face asta cand ii zicea cineva.Pe mess m-a intrebat ma intreba daca ne am sarutat 4.de ce nu a uitat sarutul nostru? apoi m-a intrebat cum imi place sa sarut 5. vrea sa ma sarute? Prietena mea s-a intalnit cu el acum 2 zile la cumparaturi si a intrebat de mine si cum o duc cu dragostea si prietena mea a zis ca bine a facut o fata si si-a schimbat vocea 6.de ce? apoi ieri seara pe fb am postat ceva si mi-a dat likelove struck desi nu m-a bagat inseamasade timid 7. ce credeti? vreau raspunsuri serioase va rog si dau funda la cel mai bun raspuns si la cel/cea care a raspuns la toate intrebarile pe rand 1, 2.mersi!:*

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Hey! Pentru inceput, E CLAR! E de la sine inteles ca, TE PLACE!
1. E prea rusinos. Odata ce ti-a spus : 'Nu am cuvinte doar te iubesc.' e clar ca asa e, mai ales daca spui ca e rusinos. Dar totusi nu-ti face chiar asa mari sperante...e posibil ca el sa nu fie sigur de propriile sentimente!
2. Se refera la simplele cuvinte, si tot odata, grele : TE IUBESC! Nu-i clar?
3. Daca nu e genu' care sa faca asa ceva, e clar ca lui i-a facut placere s-o faca, si chiar vroia s-o faca happy! Si dupa, eu n-am inteles! El te-a intrebat daca v-ati sarutat? E normal ca raspunsul tau a fost : 'Nu.', nu? Pentru ca nu v-ati sarutat! Doar el pe tine pe obraz!
4. Cum sa uite 'sarutul vostru' daca acesta nu a existat vreodata? Intelege ca nu a fost un sarut asa...din partea amandorura. A fost un sarut pe obraz din partea lui! Si cum sa uite asta? I-a placut, i-a placut maxim acel moment, si de acum in colo ii va fi mereu prezent in minte si in inima!
5. Normal asa ar fi, sa vrea sa te sarute daca te intreaba cum iti place!winking
6. E pur si simplu GELOS! Te vrea doar pentru el! E de la sine inteles ca ii placi!
7. Nu ar trebui sa te superi de la asa ceva! Doar ca nu a spus nimic nu are ce sa te ingrijoreze! Daca ti-a dat like, e destul de suficient, ca te place! laughingdoar ti-a dat LIKE, nu? laughing deci e clar!
Sfatul meu ar fi sa conversezi cu el. Nu fi asa timida (si tu)! Pai daca si el timid, si tu, la ce mai aveti nevoie de sentimente? Degeaba, daca nu aveti voi curaj sa le dezvaluiti! Fa tu primul pas, pentru ca vad ca el nu prea are curaj! Fii o buna prietena pentru el. Mai intai sa va cunoasteti bine, si dupa v-ati putea gandi la o relatie. Cel mai important, si intr-o relatie, si in orice...e ca cei doi sa se inteleaga foarte bine, sa se cunoasca, sa-si spuna adevarul, si sa fie cei mai buni prieteni! Asta e cel mai important, inainte de toate, inainte de saruturi, imbratisari, cuvinte dulci, etc. Sper ca ti-am fost de ajutor! Bafta cu ce vei face kiss!