| anonim_4396 a întrebat:

Eu si cu iubitul meu suntem născuți în aceași zi, avem 1 luna de relatie si peste o lună e ziua noastra de nastere. Nu stiu ce sa ii cumpar cadou. El face inot de performanță, a învățat foarte bine si a terminat medicina. Ajutati-mă vă rog.Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Salut! Cred ca contează mai mult gestul decat cadoul în sine, cumpăra ceva de ști ca își dorește foarte mult sau ceva de care are nevoie. Nu am cum sa îți spun sa ii cumpări X cât timp eu nu îl cunosc.

2 răspunsuri:
| Katie1356 a răspuns:

Poti cauta ceva legat de mare, deoarece sigur daca ii place asa mult sa inoate iubeste marea; mai ales ca se apropie frigul, ceva ce sa ii aminteasca de vara il va inveseli!

| Fabyana307 a răspuns:

Intr o singură luna de relație, e normal sa nu stii ce sa ii iei, nu il cunosti atât de bine. Dar cumpara i ceva in domeniul medicinei. iar dacă ii place sa înoate cu siguranta ii vor plăcea multe instrumente marine, de exemplu: costum de scafandru, etc.