| anonim_4396 a întrebat:

Eu şi cu prietenul meu am făcut sex, dupa ce şi-a dat drumul el sa murdărit pe mâini(s-a şters după, nu s-a spălat) iar după mi-a băgat degetele. E vreo' posibilitate să am ceva?
Eram a 3-4 zii după ciclu.

Răspuns Câştigător
| 27RedJohn24 a răspuns:

A 4 a zi dupa ciclu nu e perioada fertila deci e imosibil, iar daca erai in perioada fertila ar fi fost aproape imposibil deoarece sperma trebuie sa poata ajunge la ovul dar cand e uscata...nah.
Si pentru viitor invata cate ceva despre asta ca sa nu te stresezi fara rost

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu poti fi gravida.

| Emilian65 a răspuns:

Nu sunt sanse de sarcina.