| NeKtar a întrebat:

Buna eu vreau sa va intreb daca e ceva grav faptul ca pe penisul meu mi-au aparut un fel de bubite mici si dese si au culoarea pielii de pe penis va rog sa imi raspundeti sa siu daca trebuie sa fac ceva inpotriva lor multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, poate fi grav. Nu stiu cati ani si daca ai avut contacte sexuale neprotejate, dar trebuiesa te vada un medic dermato-venerolog.

4 răspunsuri:
| bughy89 a răspuns:

Oricum ar fi bine sa te vada un medic. Poti sa mergi la medicul de familie. Sa nu iti fie jena sa mergi. Se poate sa fii aparut si din cauza igienei, acum nu vreau sa zic ca nu te speli nu ma intelege gresit dar, se poate sa fii transpirat in timpul zilei, de exemplu, cat ai fost la scoala si pana ai ajuns acasa a trecut ceva timp. Daca ai vreme pe viitor ar fi bine sa tii locul curat daca se poate un dus scurt dimineata sau macar sa te speli in zona intima inainte de a merge la scoalawinking

| NeKtar explică:

Am doar 14 ani si nu am avut contacte sexuale

| NeKtar explică:

Fac dus in fiecare zi inainte sa merg la scoala nu cred ca este vorba de igiena sunt o persoana curata si ordonata stiu unde mi-e locul

| Vadimo a răspuns:

Baiete sa stii ca ai hapanito, du-te la doctor sa-ti dea likoare ac ai raie